Pośrednictwo

Dlaczego my

Co sprawia, że klienci chcą z nami współpracować

Bałtyckie Centrum Nieruchomości S.C. od 2011 roku prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic. Świadczymy również usługi tzw. zarządzania najmem.

Od zawsze kierujemy się przede wszystkim satysfakcją naszych klientów. Do każdego z nich podchodzimy nieszablonowo. Doskonale znamy Trójmiejski rynek nieruchomości, realne ceny, skuteczne sposoby reklamy i sposoby na zintensyfikowanie procesu sprzedaży lub wynajmu. Wiemy gdzie warto zainwestować,  a gdzie warto zamieszkać. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności pomagamy w realizacji celów naszych klientów.

Osoby poszukujące nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych ofert mieszkań, domów, działek lub obiektów komercyjnych.

Tych klientów, którzy chcieliby skorzystać z naszej obsługi przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości, zachęcamy do: zgłoszenia nieruchomości poprzez formularz, kontaktu mailowego pod adresem posrednictwo@bcn.gda.pl lub telefonicznego pod numerem 690 916 985 oraz zapoznania się z warunkami współpracy.

Co oferujemy

w czym możemy Ci pomóc

Dla wielu osób kupno czy też sprzedaż nieruchomości jest swoistym wyzwaniem, które wiąże się nie tylko ze zmianą miejsca zamieszkania, ale często także z całkowitym przeorganizowaniem życia. Warto więc do tej sytuacji dobrze się przygotować i zwrócić do doradcy – zaufanego pośrednika, który pomoże Ci właściwie zainwestować lub korzystnie sprzedać nieruchomość. Dla nas nieruchomości to nie tylko cztery ściany. To przede wszystkim osoby, które tam mieszkają, ich historie, uczucia, obawy i potrzeby.

Jesteśmy doradcami – specjalistami, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, potwierdzone licencjami państwowymi i odpowiednie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, aby gwarantować jakość i bezpieczeństwo należytego wykonania usług. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Na co dzień współpracujemy z prawnikami, inspektorami budowlanymi, rzeczoznawcami, doradcami kredytowymi i ubezpieczeniowymi, którzy dodatkowo podnoszą pewność i bezpieczeństwo prowadzonych przez nas transakcji. W swoich działaniach nie zamykamy się na konkurencję, chętnie nawiązujemy współpracę z innymi biurami nieruchomości.

Poza podstawową ofertą pośrednictwa proponujemy szereg usług dodatkowych, takich jak przygotowanie nieruchomości do sprzedaży (home staging), doradztwo prawne, kredytowe, ubezpieczenia.

Stawiamy na kreatywność i zaangażowanie, szanujemy czas naszych klientów i nasz własny. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie naszych klientów.

Warunki współpracy

zasady współpracy i cennik usług

Usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami świadczymy w oparciu o pisemną umowę, zawartą pomiędzy Bałtyckim Centrum Nieruchomości S.C., a klientem. Umowa ta może mieć charakter otwarty (bez wyłączności) lub zamknięty – z klauzulą wyłączności reprezentowania klienta na rynku.

W codziennej pracy rekomendujemy umowy na wyłączność. Taka umowa jest dla nas ogromnym zobowiązaniem wobec klienta. Wyzwaniem, które chcemy podjąć z przekonaniem, że jesteśmy gotowi mu sprostać. Ponadto w przypadku umowy na wyłączność oferujemy korzystniejsze warunki finansowe.

Według cennika naszej firmy usługi pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości wykonujemy za wynagrodzeniem nie wyższym niż 3% wartości ceny nieruchomości (+VAT), natomiast w przypadku usług pośrednictwa w wynajmie wynagrodzenie wynosi jednomiesięczny czynsz najmu (+VAT). Ostateczną jednak wartość usługi przedstawiamy klientowi po indywidualnej wycenie, zawierającej ważne dla nas aspekty, takie jak: lokalizacja, specyfika nieruchomości, jak również rodzaj umowy pośrednictwa ostateczna. Ceny pozostałych usług, takich jak: pośrednictwo w zakupie nieruchomości, home staging, czy zarządzanie najmem określane są indywidualnie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego pod adres posrednictwo@bcn.gda.pl lub telefonicznie 690 916 985.

Compare listings

Porównać